ul. Myśliwska 48A, Pabianice

Bramy wjazdowe

Aktualności

24 09/15

Promocja jesienna!!!

  Promocja na wybrany asortyment firm...

Bramy wjazdowej Wiśniowski


Solidna konstrukcja oraz zastosowany układ prowadzenia gwarantuje sprawne funkcjonowanie bramy również w trudnych warunkach atmosferycznych. Łatwość obsługi gwarantują 3 warianty otwierania: ręczny, za pomocą napędu sterowanego pilotem oraz z przycisku ściennego.Ocynkowanie ogniowe wszystkich elementów zapewnia wyjątkową odporność na korozję.

 

BRAMY WJAZDOWE PRZESUWNE
Poruszają się wzdłuż ogrodzenia, dzięki czemu nie zajmują miejsca w świetle przejazdu. Wykonane są z kształtowników stalowych o szerokiej gamie wypełnień: kształtowniki stalowe, elementy kute, elementy metaloplastyki, blacha trapezowa. Mogą być otwierane ręcznie lub za pomocą napędu elektrycznego.

 

BRAMY WJAZDOWE SKRZYDŁOWE
Także dostępne są w szerokiej gamie wypełnień z możliwością wykonania konstrukcji pod indywidualne wypełnienie. Specjalna wersja bramy z zawiasami wahliwymi przeznaczona jest dla posesji o pochyłym podjeździe. W standardzie bramy wjazdowe są już ocynkowane ogniowo a wykończenie metodą malowania proszkowego daje możliwość uzyskania dowolnego koloru z palety RAL.

Galeria - bramy wjazdowe