ul. Myśliwska 48 A, 95-200 Pabianice

 

Godziny otwarcia: 1 marca - 1 listopada: 7.00 - 17.00 / 1 listopada - 1 marca : 7.00 - 16.00                               

 

Termin zwrotu palet: 45 dni

Impregnat do kostki

Aktualności

24 09/15

Promocja jesienna!!!

  Promocja na wybrany asortyment firm...

W naszej ofercie posiadamy:

 

 • czyściki do kostek brukowych gotowe do użycia lub w formie koncentratu biodegradalnego, bezpieczne oraz skutecznie czyszczące. Usuwają naloty, wykwity i zabrudzenia.
 • czyściki do porostów i mchów, które usuwają zabrudzenia z każdego rodzaju materiałów. Skutecznie eliminują mchy, glony, grzyby. Do stosowania na zewnątrz pomieszczeń w temperaturach dodatnich. Z dodatkiem aktywnego tlenu co pomaga znacznie zwiększyć skuteczność.
 • czyścik do usuwania wykwitów wapiennych oraz zabrudzeń betonowych. Środek do stosowania na każdego rodzaju materiałach.
 • impregnaty do powierzchni gipsowych chłonnych o długookresowej trwałości. Nadaje się do impregnacji płytek gipsowych, płyt, imitacji kamienia. Materiał zabezpieczony staje się znacznie mniej podatny na wnikanie wewnątrz struktury niepożądanych substancji, np. zanieczyszczeń. Zapobiega zaciekom, zabrudzeniom i zapobiega wnikaniu wody.
 • impregnaty do powierzchni kostek kolorowych, które nadają efekt "mokrego bruku". Materiał tak zabezpieczony staje się mniej podatny na zabrudzenia, nadaje efekt nowej kostki brukowej oraz naturalnie pogłębia kolor.
 • impregnaty do piaskowców, które dzięki nanocząsteczkom zabezpieczają materiał na dłużej oraz o wiele skuteczniej od tradycyjnych impregnatów. Tworzą niewidoczną dla ludzkiego oka sieć hydrofobową dzięki czemu materiał jest znacznie mniej podatny na wnikanie zanieczyszczeń do wewnątrz. Zapobiega wykwitom, zaciekom oraz erozji.
 • impregnaty dedykowane do fug. Dzięki nim materiał znacznie mniej się brudzi a ewentualne zabrudzenia łatwiej usunąć, chroni przed wilgocią co w dużym stopniu redukuje rozwój grzybów i pleśni. Nie zawiera silikonów, wosków czy oleju.
 • impregnaty do ochrony klinkierów i ceramiki. Zabezpieczają, chroniąc powierzchnię przed wilgocią oraz osadzaniem się zanieczyszczeń. Nie zawierają silikonów, wosków. Impregnują materiał za pomocą kompozycji olejowych odpornych na wodę, deszcze, tarcie. Naturalnie pogłębiają kolor oraz odświeżają wygląd.
 • impregnat dedykowany specjalnie do kostek brukowych granitowych. Skutecznie wnika w materiał chroniąc jego strukturę oraz powierzchnię. Zapobiega wykwitom, zaciekom, znacznie obniża możliwość korozji materiału.
 • impregnat do kostek brukowych oraz elementów wykończeniowych np. krawężników.
 • impregnat zabezpieczający materiały i prefabrykaty betonowe przed wilgocią i wodą. Polecane do każdego rodzaju betonu oraz elementów z nich wykonanych np. ogrodzenia, kręgi betonowe, palisady, krawężniki. Zmniejsza ryzyko powstawania wykwitów oraz zacieków.

Galeria realizacji - impregnat do kostki