ul. Myśliwska 48A, Pabianice

Bramy i ogrodzenia

Aktualności

24 09/15

Promocja jesienna!!!

  Promocja na wybrany asortyment firm...

Wszystkie elementy ogrodzeń posesyjnych Wiśniowski poddawane są najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej w postaci cynkowania i malowania proszkowego. Powłoka cynkowa uzyskiwana w procesie zanurzenia uprzednio oczyszczonej chemicznej konstrukcji w kąpieli ciekłego cynku, chroni elementy ogrodzeń Wiśniowski przed korozją przez dziesiątki lat.

 
Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowanej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń Wiśniowski. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia posesyjne Wiśniowski będą wyglądać estetycznie. Korzystanie z palety kolorów RAL daje możliwość doboru odpowiedniego koloru poliestrowej powłoki ochronnej.
 

Cynkowanie to technika efektywna ekonomicznie zarówno na etapie wytwarzania jak i eksploatacji. Ocynkowane ogrodzenia posesyjne Wiśniowski nie wymagają konserwacji powierzchni przez wiele lat. W okresie użytkowania nie trzeba martwić się zabezpieczeniem elementów za pomocą drogich środków, wymaganych przy tradycyjnych ogrodzeniach. Ocynkowana stal podlega recyklingowi, nie zaśmieca środowiska i nie stanowi dla niego obciążenia.

 

Galeria - bramy i ogrodzenia